Hanglung Law Biernat & Kossacki
Spółka partnerska Radcy Prawnego i Adwokata

z siedzibą w Warszawie ul. Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000892530, NIP 7011030132.

Lokalizacje 地点
Flaga Polski Warszawa

ul. Kowieńska 22 lok. 51
03-438 Warszawa
Google maps

Grafika abstrakcyjna w tle
Flaga Chin Szanghaj

8th Floor, No. 98 Wanping Road South,
Shanghai 200032, China
Google maps

Grafika abstrakcyjna w tle
Flaga Polski Tarnów

ul. Chopina 15,
33-100 Tarnów
Google maps

Grafika abstrakcyjna w tle
Jurysdykcje 管辖范围
 • Budynek w Indiach Oznaczenie jurysdykcjiIndie

  Indie są związkiem 28 stanów i ośmiu terytoriów związkowych. Mimo brytyjskich korzeni indyjskiego systemu prawnego, kształtujący prawo niepodległych Indii zdecydowali się na odstępstwa dostosowujące system prawny do wyjątkowych warunków Indii. Utworzony hybrydowy system prawny tego azjatyckiego państwa zawiera elementy prawa cywilnego, prawa zwyczajowego, prawa słuszności wraz z elementami prawa religijnego. Mimo jego złożoności – świetnie rozumiemy obowiązujące w Indiach prawo. Nasze doświadczenie w pracy z prawem państw Azji pozwala zrozumieć przyczyny oraz trudne konsekwencje problemów, z którymi mogą zmagać się nasi Klienci. Oferujemy kompleksową i skuteczną pomoc prawną w Indiach, opartą na naszej wiedzy, doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z indyjskimi specjalistami.

 • Budynek w Wietnamie Oznaczenie jurysdykcjiWietnam

  Wietnam niewątpliwie pozostaje jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek Azji. Za sprawą stałego promowania potencjału inwestycyjnego Wietnamu, z roku na rok zwiększa się ilość dokonywanych bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Inwestorzy wybierają takie branże jak przetwórstwo spożywcze, odzież czy budownictwo, wykorzystując ogromne możliwości tego ponad 97 milionowego narodu.

  Oferujemy obsługę prawną Klientów, poszukujących pomocy w sprawach powiązanych z Wietnamem. Doświadczenie specjalistów Hanglung Law oraz ścisła współpraca z wietnamskimi profesjonalistami, służącymi swoją wiedzą naszym Klientom, sprawia, że możemy zagwarantować skuteczną oraz rzetelną pomoc.

 • Budynek w Pakistanie Oznaczenie jurysdykcjiPakistan

  W ostatnich latach można zaobserwować poprawę bezpieczeństwa oraz sytuacji gospodarczej Pakistanu. Spadek liczby ataków terrorystycznych, wzrost przemysłu produkcyjnego, duży potencjał ludzki oraz rozbudowa infrastruktury w ramach współpracy pakistańsko–chińskiej poprawiają sytuację ekonomiczną tego kraju. Pakistan może stać się coraz atrakcyjniejszym kierunkiem gospodarczym. Porządek prawny tego państwa, w związku z jego kolonialną historią, wywodzi się z angielskiego prawa zwyczajowego. W Pakistanie, będącym demokracją parlamentarną, kompetencje ustawodawcze oraz władza wykonawcza są podzielone między federację, a składające się na nią prowincje. W Hanglung rozumiemy tę sytuację prawną. Dzięki współpracy ze specjalistami, doświadczonymi w pracy z prawem pakistańskim, wiemy jak pomóc Klientom.

 • Budynki w Chinach Oznaczenie jurysdykcjiChiny

  Kancelaria Hanglung posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw Klientów w Chinach, w tym przed chińskim sądem. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Doskonale znamy wszystkie procedury oraz zwyczaje, związane z chińskim postępowaniem sądowym. Oddział naszej Kancelarii w Szanghaju, dzięki zaangażowaniu naszego chińskiego zespołu, może zapewnić nie tylko reprezentację przed sądem w Chinach, ale również pomoc w każdej sprawie, w której konieczne jest przebywanie „na miejscu”. Dzięki stałej współpracy z chińskimi prawnikami, którzy doskonale znają prawo oraz praktykę panującą w ich własnym kraju, zapewniamy naszym Klientom nie tylko rzetelną, ale również skuteczną obsługę.

 • jurysdykcja łotwa Oznaczenie jurysdykcjiŁotwa

  Łotwa, leżąca wzdłuż wybrzeży Morza Bałtyckiego, jest bliska Polsce zarówno geograficznie, jak i prawnie. Obowiązujący w tym kraju system prawny jest podobny do systemu francuskiego oraz niemieckiego oraz oparty na tradycji prawa cywilnego.

  Oferujemy profesjonalną pomoc prawną Klientom, potrzebującym wsparcia w zakresie łotewskiego prawa. Współpraca z łotewskimi specjalistami pozwala nam nie tylko udzielić rzetelnej porady, ale również skutecznie pomóc Klientowi w rozwiązaniu sprawy „na miejscu”.

 • jurysdykcja izrael Oznaczenie jurysdykcjiIzrael

  Izrael jest demokracją parlamentarną, opartą na zasadzie trójpodziału władzy. System prawny tego państwa wzoruje się na wielu rozwiązaniach brytyjskiego systemu prawnego, uzupełnionych oraz do potrzeb prawa żydowskiego. W Kancelarii doskonale rozumiemy trudną, historyczną relację Polski oraz Izraela. Pomagamy w rozwiązaniu trudnych spraw o istocie historyczno–prawnej, w tym w uzyskaniu polskiego obywatelstwa. Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych.

 • jurysdykcja hongkong Oznaczenie jurysdykcjiHongkong

  Hongkong jest Specjalnym Regionem Administracyjnym, przynależącym do Chińskiej Republiki Ludowej. Zasada jednego kraju o dwóch systemach jest dominującą cechą hongkońskiej Ustawy Zasadniczej (The Basic Law, 1997). System prawny panujący w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkongu różni się więc od systemu znanego w Chinach kontynentalnych. Opiera się na prawie zwyczajowym, uzupełnianym przez prawo lokalne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w działaniu w Hongkongu. Reprezentujemy Klientów przed tutejszymi Sądami. Doskonale znamy i rozumiemy specyfikę tego wyjątkowego regionu. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, służącymi profesjonalną pomocą naszym Klientom – zarówno w postępowaniach przed Sądem, jak i w każdej innej sprawie, w której możesz potrzebować rzetelnego wsparcia.

 • jurysdykcja singapur Oznaczenie jurysdykcjiSingapur

  System prawny Singapuru – kraju należącego niegdyś do brytyjskiej Wspólnoty Narodów – ma swoje korzenie w angielskim prawie i praktyce. Do dziś fundamentem systemu prawnego tego kraju pozostaje prawo zwyczajowe. Od czasu uzyskania niepodległości, Singapur rozwinął własny system prawny, unikalnie dostosowując go do wyjątkowej sytuacji społecznej i gospodarczej tego państwa – miasta. Doskonale rozumiemy sytuację prawną Singapuru. Wieloletnie doświadczenie w działaniu w Azji pozwala nam wnikliwie zrozumieć i trafnie ocenić potrzeby Klientów, potrzebujących pomocy prawnej w tym kraju. Dzięki stałej współpracy z doświadczonymi specjalistami z Singapuru, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie.