Wielu mówi, że XXI wiek będzie złotym wiekiem dla państw Azji.

Chiny niezaprzeczalnie pozostają liderem kontynentu.

Błyskawiczny rozwój gospodarczy oraz technologiczny sprawiły, że Państwo Środka znacznie umocniło swoją globalną pozycję, m.in. stając się najważniejszym partnerem handlowym Unii Europejskiej. Z tego względu dla wielu firm europejskich ważna stała się obsługa prawna w Chinach, która umożliwi im wejście na rynek chiński.

Uzyskanie dostępu do ponad 1,4 miliardowego rynku stwarza nieprawdopodobne możliwości rozwoju dla decydującego się na ten krok przedsiębiorcy. Zarówno eksporterzy, jak i importerzy, przy wyborze odpowiedniej ścieżki poszerzania działalności w kierunku azjatyckim, mogą odnieść sukces. Zanim jednak firma wejdzie na rynek chiński, potrzebna jest do pomocy kancelaria prawna znająca Chiny.

Co możemy dla Ciebie zrobić? 我们能为您做些什么?
Kompleksowa pomoc oraz opieka prawna dla spółek polskich chcących wejść na rynek chiński
Kompleksowa pomoc oraz opieka prawna dla spółek chińskich chcących wejść na rynek polski
Udział w negocjacjach z chińskim podmiotem
Udział w audytach w Chinach
Przedstawicielstwo przed Sądami Ludowymi i Arbitrażowymi
Sprawy Chińskie 中国事务

W celu obrania właściwej ścieżki warto sięgnąć po pomoc oraz skorzystać z usług naszej Kancelarii.

Kancelarię Hanglung Law Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata współtworzą doświadczeni specjaliści z zakresu prowadzenia biznesu w Chińskiej Republice Ludowej. Dzięki dużemu praktycznemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie obsługi polskich podmiotów, działających lub chcących rozpocząć działalność na chińskim rynku. Zajmujemy się również opieką prawną w nawiązywaniu relacji handlowych z podmiotami gospodarczymi z Chińskiej Republiki Ludowej, a także rozstrzygania sporów z podmiotami z Azji.

Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu w Warszawie oraz w Szanghaju mamy wyjątkową możliwość poszukiwania rozwiązań, oraz obsługi prawnej naszych Klientów bezpośrednio na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej.

Więcej informacji o nas można znaleźć pod linkiem: kancelaria prawna Warszawa.