Case studies
Filtruj przez specjalizacje
Case studies
Filtruj przez specjalizacje
Dlaczego Hanglung?

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej


Znamy się na tym co robimy i jesteśmy ekspertami w praktykowanych przez nas dziedzinach. Właśnie dlatego prowadzona przez nas kancelaria prawna w Warszawie stała się bezpieczną przystanią dla wielu przedsiębiorców. Jako kancelaria doskonale wiemy jak działa biznes w Polsce i w Azji – znamy prawo, kulturę i nie ograniczają nas bariery językowe. Pozwala nam to kompleksowo prowadzić sprawy i w następstwie osiągać wyznaczone cele.

Świadczone przez nas w Warszawie usługi prawne są kompleksowe i skuteczne, co zawdzięczamy polskim i chińskim zespołom, które współpracują ze sobą na co dzień. Bez wątpienia wyróżnia nas to na rynku usług prawnych. Taka organizacja kancelarii pozwala uzyskać zupełnie unikatową jakość świadczonej pomocy prawnej. Mieszanka stylów i kultur będąca efektem międzynarodowej współpracy sprawia, że myślimy nieszablonowo. Działamy skutecznie, szybko i precyzyjnie, a Twój interes zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Z nami możesz czuć się bezpiecznie, rozwijając swój biznes za granicą.

Kancelaria prawna Warszawa – już dzisiaj zostań naszym partnerem

Na każdym kroku podkreślamy, że świadczona przez nas obsługa prawna Warszawa jest niezwykle rozbudowana i dotyczy wielu sektorów. Można się o tym przekonać samodzielnie, zaglądając na specjalnie przygotowane przez nas podstrony, gdzie zaprezentowane są nasze oferty:

 • prawo transportowe – obsługujemy branże powiązane zarówno z transportem drogowym, jak i morskim oraz kolejowym. Z naszych usług mogą także skorzystać właściciele firm logistycznych oraz magazynów,
 • obsługa korporacyjna spółek – zajmujemy się zarówno przygotowaniem dokumentów, jak i ich opiniowaniem. W ramach naszych obowiązków mieszczą się również rozmowy negocjacyjne, sporządzanie sprawozdań oraz pomoc w procesie tworzenia struktur w korporacji,
 • rejestracja spółek – towarzyszymy naszym klientom podczas rejestrowania i notyfikacji,
 • prawnik nieruchomości – dbamy o zabezpieczenie interesów naszych klientów. Weryfikujemy stan prawny każdej inwestycji, a także sprawdzamy jej otoczenie prawne, aby już na wstępie wyeliminować wszelkie zagrożenia prawne,
 • prawnik IT.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia warunków współpracy oraz zakresu działań. Prowadzona przez nas kancelaria prawna w Warszawie w sposób indywidualny podchodzi do potrzeb każdego klienta. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz planami przygotujemy ofertę, którą oczywiście w razie potrzeby, można modyfikować. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie.

Rekomendacje 客户评论
 • “Podziękowanie dla Mec. Kamila Biernata za pomoc prawną i wsparcie udzielone Konsulatowi Generalnemu RP w Szanghaju w rozwiązywaniu trudnych spraw konsularnych w latach 2023 i 2024.”

  Magdalena Żukowska | Konsul Generalna Rzeczpospolitej Polskiej w Szanghaju
 • “Od wielu lat pracuję w Chinach, z kilkoma pracodawcami o światowej sławie oraz z liderami w swojej branży, zajmując stanowisko na poziomie C-level. Miałem szczęście kilkukrotnie zatrudniać Pana Liweia Cai w związku z kwestiami prawnymi, zarówno prywatnymi, jak i służbowymi. Wykonane usługi i współpraca przebiegły profesjonalnie i pomyślnie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Państwu wybór tej Kancelarii jako dostawcę usług prawnych.”

  Carlo Nizia | Główny Manager w jednej z największych firm motoryzacyjnych w Chinach
 • “Zespół Kamila rozumie złożoność prawną i biznesową międzynarodowego biznesu. Jeśli prowadzisz biznes w Polsce lub Chinach to świetnie jest mieć go po swojej stronie”

  Zeng Xiaohui | Właściciel Grupy Vershold
 • „Współpraca z Hanglung Law Biernat and Kossacki przebiega w sposób profesjonalny. Sama zaś usługa świadczona jest na bardzo wysokim poziomie”. Maciej Ramotowski| Menadżer ds. współpracy międzynarodowej, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

  Maciej Ramotowski | Menadżer ds. współpracy międzynarodowej, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
 • “Miałem okazję poznać Kamila, gdy reprezentował stronę przeciwną. Był bardzo profesjonalny i otwarty.” Cai Bojun | Szef działu marketingu zagranicznego Dongfeng Commercial Vehicles Co., Ltd

  Cai Bojun | Szef działu marketingu zagranicznego Dongfeng Commercial Vehicles Co., Ltd
 • Zespół Hanglung jest zawsze w pełni profesjonalny i chętny do pomocy” Fan Wu| Kierownik zespołu w regionie APAC, Allegro Sp. z o. o.

  Fan Wu | Kierownik zespołu w regionie APAC, Allegro Sp. z o. o.
 • “Kancelaria Hanglung Law Biernat & Kossacki przez cały okres współpracy służy nam profesjonalną oraz kompleksową obsługą prawną z zakresu prawa polskiego jak i chińskiego. Dotychczasowa współpraca z Biernat & Kossacki cechuje się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Doceniamy również terminowość przy realizacji powierzonych zleceń, dbałość o szczegóły oraz jasność i klarowność wyjaśnień przekazywanych nam przez Biernat & Kossacki. Jako członek zarządu Railink International Intermodal Logistics Poland Sp. z o. o. mam przyjemność zarekomendować współpracę z kancelarią prawną Hanglung Law Biernat & Kossacki, jak również wyrazić zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy” Łukasz Chotej| Członek zarządu Railink International Intermodal Logisitisc Poland Sp. z o. o., spółki z grupy CITIC Limited

  Łukasz Chotej | Członek zarządu Railink International Intermodal Logisitisc Poland Sp. z o. o., spółki z grupy CITIC Limited
Zaufali nam 司法管辖区
biznes po chińsku książka

Ten, kto zrozumie chiński umysł i możliwości płynące ze współpracy z Chińczykami, uzyska szansę stworzenia czegoś, o czym konkurencja może tylko marzyć.

Dowiedz się więcej
Odwiedź blog
Prawo Chińskie

Dla nas Azja to nie tylko rynek, prawo i kontrahenci. To nasza pasja: rozumiemy kulturę i różnice pomiędzy polskim i chińskim podejściem do biznesu.

Zapoznaj się z naszymi publikacjami na ten temat.