Rejestracja i zakładanie spółek

Współpracujemy z Klientami, którzy potrzebują wsparcia prawnego na różnych etapach prowadzenia działalności. Jedną z naszych specjalności jest rejestracja spółek – świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Doradzamy w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej, dostosowanej do potrzeb Klienta i skali jego biznesu, w tym mając na względzie międzynarodowy charakter działalności.

Skontaktuj się

Rejestracja spółek – zapewniamy kompleksowe wsparcie

Założenie spółki to skomplikowany proces, podczas którego trzeba zadbać o dopełnienie wszelkich formalności. Jako kancelaria obsługujemy Klientów chcących zarejestrować spółkę, oddział lub przedstawicielstwo. Przeprowadzamy przez cały proces rejestrowy i notyfikacyjny – zaczynając od sporządzenia dokumentacji wewnętrznej, aż do zarejestrowania podmiotu we wszystkich wymaganych instytucjach i organach (np. KRS, Urząd Skarbowy czy CRBR). Podczas procesu rejestracji spółek jesteśmy w ciągłym kontakcie z Klientem i informujemy go o poczynionych postępach.

Z nami tworzenie i zakładanie spółek jest w pełni bezpieczne i zgodne z prawem. Oczywiście podczas współpracy doradzamy, odpowiadamy na nurtujące pytania i tłumaczymy zawiłe kwestie prawne w taki sposób, aby każdy Klient miał świadomość, co dzieje się w obrębie jego działalności. Nasza kancelaria prawna Warszawa zachęca do kontaktu w celu umówienia wizyty i ustalenia warunków współpracy. Tworzenie spółek to jedna z wielu naszych specjalizacji. Nasi prawnicy doskonale znają polski oraz chiński rynek, prawo oraz kulturę. Dzięki międzynarodowym zespołom nie ograniczają nas także bariery językowe, co pomaga nam we wprowadzaniu klientów na rynek chiński oraz europejski. Zachęcamy do zapoznania się z całą rozbudowana ofertą na stronie.

Prawo korporacyjne i M&A 公司法和并购法

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych dotyczących prawa korporacyjnego oraz transakcji M&A, ze szczególnym uwzględnieniem spraw skomplikowanych, w tym transgranicznych i dotyczących kapitału zagranicznego. 

Wspieramy biznes naszych Klientów na każdym etapie jego działalności. Doradzamy w ramach codziennych wyzwań i bieżącej obsługi prawnej biznesu, a także przy jego rozwoju, zmianach lub reorganizacji (np. kapitalizacja, zmiany osobowe czy procesji fuzji lub przejęć). Pomagamy osiągać zamierzone cele zgodnie z literą prawa, wierząc ze prawo winno wspierać, a nie blokować przedsięwzięcia naszych klientów.
Więcej
Zespół 恒隆人才