Doradzamy w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzenia działalności gospodarczej, dostosowanej do potrzeb Klienta i skali jego biznesu, w tym mając na względzie międzynarodowy charakter działalności.

Skontaktuj się

Rejestrujemy spółki, oddziały i przedstawicielstwa. Następnie przeprowadzamy Klienta przez cały wymagany proces rejestrowy i notyfikacyjny – od sporządzenia dokumentacji wewnętrznej do zarejestrowania podmiotu we wszystkich wymaganych instytucjach i organach (np. KRS, Urząd Skarbowy czy CRBR) – tak, aby start działalności był w pełni bezpieczny i zgody z prawem.

Prawo korporacyjne i M&A 公司法和并购法

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych dotyczących prawa korporacyjnego oraz transakcji M&A, ze szczególnym uwzględnieniem spraw skomplikowanych, w tym transgranicznych i dotyczących kapitału zagranicznego. 

Wspieramy biznes naszych Klientów na każdym etapie jego działalności. Doradzamy w ramach codziennych wyzwań i bieżącej obsługi prawnej biznesu, a także przy jego rozwoju, zmianach lub reorganizacji (np. kapitalizacja, zmiany osobowe czy procesji fuzji lub przejęć). Pomagamy osiągać zamierzone cele zgodnie z literą prawa, wierząc ze prawo winno wspierać, a nie blokować przedsięwzięcia naszych klientów.
Więcej
Zespół 恒隆人才