Aleksandra Kot

Aplikantka Adwokacka

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich kancelariach zajmujących się obsługą zarówno przedsiębiorców, spółek Skarbu Państwa, jak i osób fizycznych.

W wykonywanej pracy najbardziej ceni sobie możliwość pozytywnego wpływania na sytuację życiową i zawodową klientów poprzez znajdywanie rozwiązania właściwego dla ich sprawy. 

W Kancelarii zajmuje się wsparciem bieżącej obsługi prawnej podmiotów polskich, w szczególności spółek prawa handlowego. 

Doświadczenie 专业研究

Wierzy w istotność kształtowania postaw obywatelskich, dlatego od 2017 r. angażuje się w działalność stowarzyszenia, którego celem jest propagowanie wśród młodych ludzi aktywnego udziału w życiu społecznym i politycznym. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie obroniła pracę magisterską dotyczącą wzajemnych rozliczeń stron nieważnej umowy kredytu indeksowanego do waluty obcej. Od 2024 r. aplikantka adwokacka  

W wolnym czasie, oprócz śledzenia bieżących wydarzeń politycznych, lubi czytać reportaże, a także oglądać filmy w kinach studyjnych.  

Posługuje się językiem angielskim i językiem hiszpańskim.

Budynek w Chinach
Moje specjalizacje 专长

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.