Liwei Cai

Partner oraz współzałożyciel Shanghai Hanglung Law Offices | Adwokat w Chińskiej Republice Ludowej
kontakt z członkiem zespołu
Flaga ChinSzanghaj
Flaga PolskiWarszawa

To współpracujący z nami prawnik w Chinach. Partner oraz współzałożyciel Shanghai Hanglung Law Offices | Adwokat w Chińskiej Republice Ludowej

Adwokat w Chinach. Certyfikowany ekspert SBA (Shanghai Bar Association) ds. zagranicznych usług prawnych, członek SBA Belt & Road Initative Commitee, członek Chartered Institute of Arbitrators (CIArb), z którym współpracuje nasza kancelaria prawna w Warszawie.

Jest zarejestrowanym prawnikiem zagranicznym wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Specjalista z zakresu bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ), wychodzących bezpośrednich inwestycji zagranicznych (OFDI) oraz rozstrzygania sporów. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Chinach oraz w chińskich inwestycjach offshore w USA, Europie i MENA. Reprezentował rozległe spory sądowe i arbitrażowe inwestorów krajowych i zagranicznych.

Doświadczenie 专业研究

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Chinach oraz w chińskich inwestycjach offshore w USA, Europie i MENA.

Magister Prawa konstytucyjnego i administracyjnego. Ukończył licencjat z międzynarodowego prawa gospodarczego na Fudan University. Stypendysta Fox International Yale Centre for International & Area Study.

W czasie wolnym pochłania go chińska kaligrafia, historia, prawo chińskie oraz muzyka.

Posługuje się językiem angielskim oraz mandaryńskim.

Case studies z moim udziałem 经验
Budynek w ChinachBudynek w ChinachBudynek w ChinachBudynek w ChinachBudynek w Chinach
Moje specjalizacje 专长

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.