Prawo chińskie

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak do niego dołączyć, bez znajomości prawa chińskiego i profesjonalnego przygotowania.

Złóż zamówienie

Chińskie prawo jest rozległe i skomplikowane, przez co często zniechęca, spowalnia, a nawet hamuje rozwój dużych i małych firm na inne rynki. Z tego względu wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu – to jasno obrazuje, jak istotny jest etap prawnego przygotowania dobrego pomysłu biznesowego.

Obsługa prawna w Chinach to specjalność naszej kancelarii. W Państwie Środka warto rozwijać swoją działalność nie tylko ze względu na produkty, które można tu z powodzeniem sprzedawać. Wiele firm idzie o krok dalej i decyduje się wytwarzać tu swoje wyroby, a następnie eksportować je do Polski. Jako kancelaria prawna Chin od podszewki znamy cały proces, co pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi w tym zakresie.

Usługi

Przed naszą kancelarią prawo chińskie nie ma tajemnic.

Wszystkie firmy, chcące rozwinąć skrzydła, zwiększyć swoje zasięgi na terenie Państwa Środka i zadbać o zabezpieczenie prawne, zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, w ramach której:

  • dostosujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
  • zadbamy o takie formalności, jak zarejestrowanie znaku towarowego, patentowego lub innej własności intelektualnej w Chinach.
  • przeprowadzimy klientów przez proces rejestracji spółki na miejscu, w celu funkcjonowania optymalnie kosztowo, zgodnie z prawem,
  • zawsze doradzamy naszym klientom i rozwiewamy ich wątpliwości Doskonale znamy prawo chińskie oraz polskie, dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań, a także przedstawienia swoich oczekiwań, na podstawie których przygotujemy spersonalizowaną ofertę, szytą na miarę każdego – małego, jak i dużego – przedsiębiorstwa. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie – kancelaria prawna Warszawa.

Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.