Legal compliance działalności w Chinach
Prawo w Azji

Wspólnie z Tobą wdrożymy w Twoim przedsiębiorstwie umowy i regulaminy, gwarantujące, że Chiny nie będą miały zastrzeżeń do Twojej działalności.

Skontaktuj się

Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z obowiązujących w Chinach standardów co do produktów medycznych, lekarstw, kosmetyków i żywności. Konsumenci muszą być należycie informowani, a dane osobowe mogą być przesyłane pod bardzo precyzyjnymi restrykcjami. Niezależnie od towaru lub usług, które sprzedajemy i kupujemy – dobry przedsiębiorca powinien wiedzieć jakie normy znajdują zastosowanie w jego dziedzinie.

rozporządzenia znajdą zastosowanie, jakie standardy powinny spełniać poszczególne czynności oraz jakie są potencjalne kary za ich niespełnienie. Wspólnie z Tobą wdrożymy umowy i regulaminy w Twoim przedsiębiorstwie, które zapewnią, że Chiny nie będą miały zastrzeżeń do Twojej działalności.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak do niego dołączyć, bez znajomości prawa chińskiego i profesjonalnego przygotowania.

Chińskie prawo jest rozległe i skomplikowane, przez co często zniechęca, spowalnia, a nawet hamuje rozwój dużych i małych firm na inne rynki. Z tego względu wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu – to jasno obrazuje, jak istotny jest etap prawnego przygotowania dobrego pomysłu biznesowego. Obsługa prawna w Chinach to specjalność naszej kancelarii. W Państwie Środka warto rozwijać swoją działalność nie tylko ze względu na produkty,...
Więcej
Zespół 恒隆人才