Przygotowanie umów ramowych z kontrahentem chińskim
Prawo w Azji

Regularnie kupujesz towar z Chin? Twój produkt jest tam wytwarzany?

Skontaktuj się

Zadbaj o długotrwałą, dobrą i odporną na problemy kooperację z kontrahentem – zawierając umowę ramową.

Chętnie przeanalizujemy Twój model biznesowy i stworzymy umowę idealnie dopasowaną do charakteru Twojej działalności. Dokonamy weryfikacji chińskiej firmy z którą chcesz podjąć współpracę.

Współpraca z podmiotami z Chin jedynie od zamówienia do zamówienia często stawia polski podmiot w niekomfortowym położeniu. Warto zabezpieczyć swój biznes, zapewniając mu bezawaryjny łańcuch dostaw.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak do niego dołączyć, bez znajomości prawa chińskiego i profesjonalnego przygotowania.

Chińskie prawo jest rozległe i skomplikowane, przez co często zniechęca, spowalnia, a nawet hamuje rozwój dużych i małych firm na inne rynki. Z tego względu wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu – to jasno obrazuje, jak istotny jest etap prawnego przygotowania dobrego pomysłu biznesowego. Obsługa prawna w Chinach to specjalność naszej kancelarii. W Państwie Środka warto rozwijać swoją działalność nie tylko ze względu na produkty,...
Więcej
Zespół 恒隆人才