Przygotowanie umów ramowych z kontrahentem chińskim
Prawo w Azji

Regularnie kupujesz towar z Chin? Twój produkt jest tam wytwarzany?

Skontaktuj się

Zadbaj o długotrwałą, dobrą i odporną na problemy kooperację z kontrahentem – zawierając umowę ramową.

Chętnie przeanalizujemy Twój model biznesowy i stworzymy umowę idealnie dopasowaną do charakteru Twojej działalności. Dokonamy weryfikacji chińskiej firmy z którą chcesz podjąć współpracę.

Współpraca z podmiotami z Chin jedynie od zamówienia do zamówienia często stawia polski podmiot w niekomfortowym położeniu. Warto zabezpieczyć swój biznes, zapewniając mu bezawaryjny łańcuch dostaw.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak dołączyć do tego rynku bez profesjonalnego przygotowania.

Wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu wyłącznie przez zignorowanie etapu przygotowania prawnego swojego dobrego pomysłu na biznes. W Chinach nie trzeba być wyłącznie po to, żeby sprzedawać tam swoje produkty. Również wytwarzając towary w Państwie Środka i eksportując je do Polski. Warto zadbać o dobrze zabezpieczoną pozycję na miejscu. W takim wypadku zawsze należy pomyśleć o zarejestrowaniu swojego znaku towarowego, patentu lub innej własności intelektualnej...
Więcej
Zespół 恒隆人才