Natalia Wilczyńska

Praktykantka prawna

Praktykantka prawna. Zajmuje się bieżącą pomocą w pracy kancelarii.

Wspiera kancelarię w bieżących problemach i zagadnieniach, dzięki czemu szybko nabiera wszechstronnego doświadczenia. Ewentualne braki w obyciu nadrabia entuzjazmem i szybką zdolnością do adaptacji w nowym otoczeniu.

Unikalne połączenie kompetencji językowych oraz prawniczych umożliwia jej elastyczność, dzięki czemu wspiera Kancelarię zarówno pod względem przygotowania dokumentów prawniczych, jak i drobnych tłumaczeń.

Doświadczenie 专业研究

„Mędrzec to ten, który uznaje porządkowanie świata za swoją sprawę”

Studiuje prawo w ramach Między Dziedzinowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. W 2023 r. ukończyła studia sinologiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Pisała pracę dyplomową na temat etyki zawodowej sędziów w Chinach, gdzie samodzielnie tłumaczyła ustawy i je analizowała. Aktywnie bierze udział w konferencjach studenckich zarówno jako uczestnik, jak i moderator.

Podczas studiów sinologicznych aktywnie działała w Sinologicznym Kole Naukowym UW, gdzie była wiceprzewodniczącą i organizowała spotkania dotyczące prawa chińskiego, np. „Zasady chińskiego prawa cywilnego” czy „Chińskie prawo rodzinne – pomiędzy tradycyjnością a nowoczesnością”. Miała przyjemność również pisać artykuły popularnonaukowe związane z Chinami, np. o zapożyczeniach z japońskiego w chińskim czy o aborygenach tajwańskich.

W wolnej chwili lubi grać w gry komputerowe i prowadzić klasyczne gry fabularne typu D&D.

Posługuje się językiem angielskim i chińskim w stopniu zaawansowanym.

Budynek w ChinachBudynek w Chinach
Moje specjalizacje 专长

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.