Prawo Polskie dla Chińczyków i Azjatów 为华人和亚洲人提供的波兰法律服务

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo planuje wejście na rynek Unii Europejskiej – Polska zawsze będzie jednym z najlepszych wyborów.

Korzyści jest wiele m.in. wysoko wykwalifikowani specjaliści, dostępni w przystępnych cenach, umożliwiają szybkie dostosowanie się do realiów nowego rynku.

Złóż zamówienie

Polska, podobnie jak Chiny i Azjatyckie Tygrysy zalicza się do najszybciej rozwijających się gospodarek świata, której wzrost pomoże Twojemu biznesowi. Otwartość na kapitał zagraniczny potwierdzają setki Azjatyckich spółek, które wybierają właśnie Polskę na pierwsze miejsce rejestracji w Unii Europejskiej.

Usługi

Najważniejszym powodem, dla którego warto otworzyć swój biznes w Polsce jest to, że funkcjonuje tu kancelaria prawna Hanglung Law.

Członkowie naszego zespołu ds. Chińskich mają duże doświadczenie i rozumieją potrzeby klienta z Azji, a także wiedzą, gdzie kulturowe nieporozumienia mogą stanowić przeszkody. W zakresie asystowania w rozpoczynaniu działalności, ale także pomocy w dalszym prowadzeniu biznesu doskonale wiemy, na czym musimy się skupić i o czym powinniśmy porozmawiać, tak żeby zapewnić najwyższy poziom obsługi, bezpieczeństwa i zrównoważonego wzrostu dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.