Polski kodeks spółek handlowych przedstawia zaskakująco różny katalog spółek, od tego co możemy znaleźć w krajach Azji.

Skontaktuj się

Decyzja o tym, czy chcesz prowadzić w Polsce spółkę osobową, czy handlową może nie być wcale taka oczywista. Następnym wyzwaniem będzie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, tak, żeby wyglądała odpowiednio przed polskim organem.

Dodatkowo spółki należy zorganizować w odpowiedni sposób, tak żeby działały efektywnie. Łatwo przez nieuwagę zawiązać spółkę z nieodpowiednią osobą, która mówiła, że zajmie się naszą działalnością. Unikaj niepotrzebnego stresu i powierz sprawę kancelarii, która wprowadzi Twoją działalność do Polski od początku do końca.

Prawo Polskie dla Chińczyków i Azjatów 为华人和亚洲人提供的波兰法律服务

Korzyści jest wiele m.in. wysoko wykwalifikowani specjaliści, dostępni w przystępnych cenach, umożliwiają szybkie dostosowanie się do realiów nowego rynku.

Polska, podobnie jak Chiny i Azjatyckie Tygrysy zalicza się do najszybciej rozwijających się gospodarek świata, której wzrost pomoże Twojemu biznesowi. Otwartość na kapitał zagraniczny potwierdzają setki Azjatyckich spółek, które wybierają właśnie Polskę na pierwsze miejsce rejestracji w Unii Europejskiej.
Więcej
Zespół 恒隆人才