Beata Frenkiel

Tłumacz przysięgły języka chińskiego | Aplikantka radcowska

Tłumacz przysięgły języka chińskiego i Aplikantka radcowska

Zdobywane przez lata praktyczne doświadczenie we współpracy z dużymi i mniejszymi podmiotami działającymi na rynku polskim i chińskim oraz ciągłe doskonalenie wiedzy teoretycznej, pozwala jej na proponowanie kompleksowych rozwiązań Klientom z różnych branż i o różnej wielkości.

Uczestniczyła w projektach infrastrukturalnych, budowlanych, telekomunikacyjnych, przemysłowych, wystawienniczych i wielu innych. Dzięki długoletniemu praktycznemu i międzynarodowemu doświadczeniu, głębokiemu zrozumieniu obu kultur – chińskiej i polskiej oraz biegłej znajomości języka chińskiego, Beata Frenkiel doskonale radzi sobie w rozwiązywaniu najbardziej zawiłych spraw na korzyść naszych Klientów.

Doświadczenie 专业研究

“Uczyć się i wciąż praktykować to czego się nauczyliśmy, czyż to nie przyjemność?”

Ukończyła prawo na Uniwersytecie SWPS i sinologię na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyła serię kursów językowych na National Taiwan Normal University (國立台灣師法大學), trwających łącznie 12 miesięcy oraz roczny kurs biznesowego języka chińskiego z elementami marketingu na Shanghai International Studies University (上海外国语大学). Jest absolwentką studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Handel Zagraniczny. Uzyskała również dyplom zawodowy z zarządzania na Cambridge International College w Australii.

Po pracy zajmuje się ogrodem, a w długie zimowe wieczory pochłania duże ilości książek. Wolne chwile stara się spędzać podróżując w odległe i bardzo bliskie miejsca.

Posługuje się biegle językiem angielskim i chińskim oraz komunikuje w języku francuskim.

Budynek w ChinachBudynek w Chinach
Moje specjalizacje 专长

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.