Spory międzynarodowe 国际纠纷

Proces to żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek – a my niezależnie od szans, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy – zawsze chętnie zapewnimy najlepszą reprezentację.

Złóż zamówienie

Postępowania sądowe w sprawach, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji w międzynarodowych postępowaniach, zarówno sądowych – gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów. Ważna jest znajomość przepisów danego kraju, jak i arbitrażowych – gdzie należy poświęcić czas na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę, rozmowy z jego instytucją arbitrażową i uważną analizę ich zasad.

Sprawdź również: przetargi międzynarodowe rozwiązanie sporów.

Usługi

Skrupulatna weryfikacja stanu faktycznego i przygotowanie taktyki procesowej uszytej na miarę dla Twojej sprawy – to nasza specjalność.

Jesteśmy dociekliwi i zawsze dążymy do całkowitej kontroli przebiegu rozprawy. Nie zostawimy Twojej sprawy samej sobie, wyłącznie odhaczając formalne wymogi.

Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.