Spory międzynarodowe 国际纠纷

Spory międzynarodowe

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Złóż zamówienie

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy okazję prowadzić liczne rozmowy z instytucją arbitrażową i dokonywać szczegółowych analiz obowiązujących zasad.

Usługi

Reprezentowanie spółki w międzynarodowym postępowaniu sądowym to tylko ułamek tego, co możemy dla Ciebie zrobić w tym zakresie.

W ramach współpracy z Klientami:

  • skrupulatnie weryfikujemy stan faktyczny przedsiębiorstwa i na podstawie analiz przygotowujemy taktyki procesowe. Dzięki temu możemy przewidzieć jak będzie wyglądało postępowanie sądowe lub arbitrażowe,
  • podchodzimy do spraw w sposób indywidualny. Przygotowując się do reprezentacji spółki zawsze przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania – to nasza specjalność,
  • wywiązujemy się z naszych obowiązków. Jesteśmy dociekliwi i dążymy do całkowitej kontroli przebiegu rozprawy. Nie zostawimy Twojej sprawy samej sobie, wyłącznie odhaczając formalne wymogi.

Spory międzynarodowe są dużym wyzwaniem. Nie dziwi zatem, że wzbudzają wiele obaw, pytań i wątpliwości nawet wśród dużych graczy rynkowych. Zachęcamy do kontaktu wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw oraz firm, którzy szukają prawnego wsparcia. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, ustalimy zakres usług i po jego zatwierdzeniu od razu zaczniemy realizować opracowaną strategię.

Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.