Chiny przez swoją odległość wydają się być często nieosiągalne.

Skontaktuj się

W przypadku kupowania produktu w Wietnamie albo Singapurze niektórzy mogą być jeszcze bardziej przekonani o nieosiągalności tych miejsc.

Jeżeli Twój kontrahent prowadzi działalność w Azji – na pewno możemy dokonać jego audytu. Znajdujemy spółki, nawiązujemy z nimi kontakt i stawiamy się na miejscu. Weryfikujemy procedury, załadunek i jakość towaru. Chętnie upewnimy się, że Twoja spółka otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego oczekuje.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Proces to żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek – a my niezależnie od szans, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy – zawsze chętnie zapewnimy najlepszą reprezentację.

Postępowania sądowe w sprawach, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji w międzynarodowych postępowaniach, zarówno sądowych – gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów. Ważna jest znajomość przepisów danego kraju, jak i arbitrażowych – gdzie należy poświęcić czas na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę, rozmowy z jego instytucją arbitrażową...
Więcej
Zespół 恒隆人才