Chiny przez swoją odległość wydają się być często nieosiągalne.

Skontaktuj się

W przypadku kupowania produktu w Wietnamie albo Singapurze niektórzy mogą być jeszcze bardziej przekonani o nieosiągalności tych miejsc.

Jeżeli Twój kontrahent prowadzi działalność w Azji – na pewno możemy dokonać jego audytu. Znajdujemy spółki, nawiązujemy z nimi kontakt i stawiamy się na miejscu. Weryfikujemy procedury, załadunek i jakość towaru. Chętnie upewnimy się, że Twoja spółka otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego oczekuje.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才