Odzyskiwanie środków utraconych wskutek międzynarodowych przestępstw
Spory międzynarodowe

Często udaje się odzyskać całość utraconej kwoty.

Skontaktuj się

Prowadząc działalność w Internecie bardzo łatwo jest paść ofiarą oszustwa. Fałszywe faktury, włamania na maila, nieprawdziwe nazwiska – często przychodzą do nas Klienci z problemami podobnego kalibru.

Zawsze pomagamy tak, jak jest to maksymalnie możliwe. Często udaje się odzyskać całość utraconej kwoty. Jeżeli zostałeś oszukany podczas międzynarodowych transakcji – z chęcią postaramy się odszukać potencjalnych sprawców i odzyskamy Twoje pieniądze.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Proces to żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek – a my niezależnie od szans, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy – zawsze chętnie zapewnimy najlepszą reprezentację.

Postępowania sądowe w sprawach, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji w międzynarodowych postępowaniach, zarówno sądowych – gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów. Ważna jest znajomość przepisów danego kraju, jak i arbitrażowych – gdzie należy poświęcić czas na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę, rozmowy z jego instytucją arbitrażową...
Więcej
Zespół 恒隆人才