Odzyskiwanie środków utraconych wskutek międzynarodowych przestępstw
Spory międzynarodowe

Często udaje się odzyskać całość utraconej kwoty.

Skontaktuj się

Prowadząc działalność w Internecie bardzo łatwo jest paść ofiarą oszustwa. Fałszywe faktury, włamania na maila, nieprawdziwe nazwiska – często przychodzą do nas Klienci z problemami podobnego kalibru.

Zawsze pomagamy tak, jak jest to maksymalnie możliwe. Często udaje się odzyskać całość utraconej kwoty. Jeżeli zostałeś oszukany podczas międzynarodowych transakcji – z chęcią postaramy się odszukać potencjalnych sprawców i odzyskamy Twoje pieniądze.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才