Sprawy sporów umownych powstałych wskutek międzynarodowych przetargów
Spory międzynarodowe

Reprezentowaliśmy Klientów w dużych, rządowych zamówieniach.

Skontaktuj się

Mamy doświadczenie w doradzaniu od samych początkowych planów, przez przygotowania do zgłoszenia udziału, jak i samego przebiegu przetargu i pomocy w dopięciu wynikłych z niego zobowiązań. Nie tylko wskazujemy jakie przepisy mogą mieć zastosowanie – ale przygotowujemy plan krok po kroku, dostosowujemy go do potrzeb i tempa Klienta. Reprezentujemy Cię w Azji, negocjujemy z kontrahentami i dostarczamy rezultaty na czas. Rozwiązujemy również spory międzynarodowe.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Proces to żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek – a my niezależnie od szans, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy – zawsze chętnie zapewnimy najlepszą reprezentację.

Postępowania sądowe w sprawach, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji w międzynarodowych postępowaniach, zarówno sądowych – gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów. Ważna jest znajomość przepisów danego kraju, jak i arbitrażowych – gdzie należy poświęcić czas na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę, rozmowy z jego instytucją arbitrażową...
Więcej
Zespół 恒隆人才