Sprawy sporów umownych powstałych wskutek międzynarodowych przetargów
Spory międzynarodowe

Reprezentowaliśmy Klientów w dużych, rządowych zamówieniach.

Skontaktuj się

Mamy doświadczenie w doradzaniu od samych początkowych planów, przez przygotowania do zgłoszenia udziału, jak i samego przebiegu przetargu i pomocy w dopięciu wynikłych z niego zobowiązań. Nie tylko wskazujemy jakie przepisy mogą mieć zastosowanie – ale przygotowujemy plan krok po kroku, dostosowujemy go do potrzeb i tempa Klienta. Reprezentujemy Cię w Azji, negocjujemy z kontrahentami i dostarczamy rezultaty na czas. Rozwiązujemy również spory międzynarodowe.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才