Reprezentacja w negocjacjach, arbitrażu i przed sądami ludowymi
Spory międzynarodowe

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój spór – zapewniamy, że mamy doświadczenie w tym zakresie i oferujemy swoją pomocną dłoń w każdej sprawie.

Skontaktuj się

Nazwa „Sąd Ludowy w Chinach” w uszach osoby z Europy może budzić niemałe zaskoczenie. My znamy Chiny i wiem, że to sądy, które z roku na rok poprawiają swoje kompetencje, mają wyśmienite tempo działania i są bardzo dobre w egzekwowaniu umów pomiędzy stronami.

Prowadząc biznes w Chinach lub z Chińczykami – jeżeli cokolwiek pójdzie źle bardzo szybko może okazać się, że zostaniemy przed taki sąd wezwani. Nierzadko takie wezwanie dostaniemy od sądu arbitrażowego, ponieważ arbitraż jest w Chinach niesamowicie popularny. Jeszcze w innym przypadku sprawa w ogóle nie trafi do sądu – a zakończy się na agresywnych negocjacjach.

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twój spór – zapewniamy, że mamy doświadczenie w tym zakresie i oferujemy swoją pomocną dłoń w każdej sprawie. Klientów także reprezentujemy przed sądami w azji.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才