Wymogi Unii Europejskiej zdecydowanie różnią się od tych, które obowiązują w innych krajach świata.

Skontaktuj się

Podczas pandemii Covid-19 wiele spółek zamawiało sprzęt medyczny i ochronny z Chińskiej Republiki Ludowej, jednak bardzo często okazywało się, że zamawiali towar bez odpowiedniej certyfikacji.

Zajmujemy się sprawami związanymi z certyfikacją i pomagamy odzyskać pieniądze za towar niewłaściwej jakości.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才