Nie jesteśmy zwolennikami narażania Klienta na kosztowny proces, kiedy nie jest to absolutnie niezbędne.

Skontaktuj się

Negocjacje to najistotniejszy element naszej pracy. Dobrze przygotowana umowa powinna umożliwić stronom rozwiązanie wszystkich problemów już na tym etapie. Nie jesteśmy zwolennikami narażania Klienta na kosztowny proces, kiedy nie jest to absolutnie niezbędne.

Dlatego traktujemy rozmowy z Twoimi kontrahentami profesjonalnie. Zawsze reprezentujemy najlepszy interes spółki, negocjując dokładnie takie rozwiązania, jakie będą najodpowiedniejsze. Jesteśmy gotowi do rozmów z osobami z Chin i innych krajów Azji – dobrze rozumiemy ich kulturę – wiedząc, jak inne zasady tam panują względem Europy.

Sprawdź: reprezentacja przed sądem azjatyckim.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Postępowanie sądowe w sporach międzynarodowych jest jak żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek. My – jako doświadczona kancelaria prawna Warszawa – niezależnie od szans Klienta, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę prawną.

Spory międzynarodowe, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Niejednokrotnie przeszliśmy z naszymi Klientami przez takie postępowania sądowe. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji zarówno w sądach (gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów danego kraju), jak i w sprawach arbitrażowych, gdzie trzeba poświęcić sporo czasu na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę. Jako kancelaria mieliśmy...
Więcej
Zespół 恒隆人才