Nie jesteśmy zwolennikami narażania Klienta na kosztowny proces, kiedy nie jest to absolutnie niezbędne.

Skontaktuj się

Negocjacje to najistotniejszy element naszej pracy. Dobrze przygotowana umowa powinna umożliwić stronom rozwiązanie wszystkich problemów już na tym etapie. Nie jesteśmy zwolennikami narażania Klienta na kosztowny proces, kiedy nie jest to absolutnie niezbędne.

Dlatego traktujemy rozmowy z Twoimi kontrahentami profesjonalnie. Zawsze reprezentujemy najlepszy interes spółki, negocjując dokładnie takie rozwiązania, jakie będą najodpowiedniejsze. Jesteśmy gotowi do rozmów z osobami z Chin i innych krajów Azji – dobrze rozumiemy ich kulturę – wiedząc, jak inne zasady tam panują względem Europy.

Sprawdź: reprezentacja przed sądem azjatyckim.

Spory międzynarodowe 国际纠纷

Proces to żywioł, który bardzo szybko może zmienić swój kierunek – a my niezależnie od szans, stanu sprawy i kraju, w którym będziemy – zawsze chętnie zapewnimy najlepszą reprezentację.

Postępowania sądowe w sprawach, gdzie strony pochodzą z różnych kulturowo krajów, potrafią być prawdziwym wyzwaniem nawet dla doświadczonych prawników. Reprezentowaliśmy największe spółki z Europy i Azji w międzynarodowych postępowaniach, zarówno sądowych – gdzie wyzwaniem jest odpowiednie przygotowanie dokumentacji i precyzyjna znajomość przepisów. Ważna jest znajomość przepisów danego kraju, jak i arbitrażowych – gdzie należy poświęcić czas na zrozumienie arbitra prowadzącego sprawę, rozmowy z jego instytucją arbitrażową...
Więcej
Zespół 恒隆人才