Reprezentacja przed sądami w krajach Azji Środkowo-Wschodniej
Prawo w Azji

Reprezentujemy Klientów przed sądami w Chinach kontynentalnych, Hong Kongu, Singapurze i innych krajach Azji.

 

 

Skontaktuj się

Procedura postępowania przed sądami w Chinach jest zaskakująca dla każdego mieszkańca Europy. Chińskie prawo, orientalność, odległość i wielkość kraju mogą przerażać. Kraje takie jak Singapur czy Korea również posiadają sobie tylko właściwe cechy. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, gdzie konieczna będzie reprezentacja w tym obszarze – Kancelaria Adwokacka Hanglung Law może być najlepszym wyborem.

Występowaliśmy przed sądami i organami arbitrażowymi sądów wielu krajów. Po przeanalizowaniu sprawy przedstawimy Ci taktykę procesową, która będzie dopasowana idealnie do Twoich potrzeb. Prowadzimy również  negocjacje z chińskimi firmami, zapraszamy do kontaktu.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak do niego dołączyć, bez znajomości prawa chińskiego i profesjonalnego przygotowania.

Chińskie prawo jest rozległe i skomplikowane, przez co często zniechęca, spowalnia, a nawet hamuje rozwój dużych i małych firm na inne rynki. Z tego względu wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu – to jasno obrazuje, jak istotny jest etap prawnego przygotowania dobrego pomysłu biznesowego. Obsługa prawna w Chinach to specjalność naszej kancelarii. W Państwie Środka warto rozwijać swoją działalność nie tylko ze względu na produkty,...
Więcej
Zespół 恒隆人才