Opinie w zakresie chińskiego prawa podatkowego
Prawo w Azji

Opinie w zakresie chińskiego prawa podatkowego

Nie trzeba prowadzić spółki w chinach, żeby zostać płatnikiem chińskich podatków.

Skontaktuj się

Bardzo szybko może okazać się, że gdzieś zalegamy z opłatami. Nie jest to coś, czego należy się bać. Chińskie prawo jest w tym zakresie przystępne dla kapitału zagranicznego, zwłaszcza w kontekście polsko-chińskiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Każdorazowo jednak nad tym problemem musi pochylić się specjalista, który sprawdzi charakter Twojej działalność i na jej podstawie stworzy opinię, która pokaże jakie czynności wywołają jakie efekty.

Chińskie podatki nas nie zaskakują. Chętnie przeanalizujemy sytuację Twojego przedsiębiorstwa w zakresie podatkowym pod tym kątem i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Zajmujemy się również rejestracją spółki w chinach.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak dołączyć do tego rynku bez profesjonalnego przygotowania.

Wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu wyłącznie przez zignorowanie etapu przygotowania prawnego swojego dobrego pomysłu na biznes. W Chinach nie trzeba być wyłącznie po to, żeby sprzedawać tam swoje produkty. Również wytwarzając towary w Państwie Środka i eksportując je do Polski. Warto zadbać o dobrze zabezpieczoną pozycję na miejscu. W takim wypadku zawsze należy pomyśleć o zarejestrowaniu swojego znaku towarowego, patentu lub innej własności intelektualnej...
Więcej
Zespół 恒隆人才