Rejestracja spółki w Chinach i w innych krajach Azji
Prawo w Azji

Rejestracja spółki w Chinach

Rejestracja spółki za granicą to kluczowy krok dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą poza granicami kraju. Jednym z popularnych miejsc dla rozwoju biznesu są Chiny, ze względu na ogromny rynek i dynamicznie rozwijającą się gospodarkę.

Skontaktuj się

Prowadzona przez nas Kancelaria prawna Warszawa – Hanglung Law oferuje kompleksowe usługi związane z założeniem spółki, w tym rejestrację spółki w Chinach. Nasze usługi są skierowane do osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą na obszarze Chin oraz innych krajach Azji. Rejestracja może odbyć się na kilka sposobów. Zwłaszcza w Chinach jest kilka wariantów prowadzenia spółki. Pomożemy wybrać i powołać do życia taki, który będzie pasował najbardziej do potrzeb Twojej firmy. Poza Chinami kontynentalnymi warto rozważyć także Hongkong, Tajwan albo Singapur, Koreę Południową czy Wietnam. Analizujemy potrzeby spółki i przygotowujemy dokument, opisujący w przystępny sposób, jak działa każdy z polecanych wariantów, by rejestracja spółki nie była problemem. Następnie wdrażamy go w życie. Przygotowujemy umowę spółki, przechodzimy z Tobą krok po kroku wszelkie formalności – także te, które należy podjąć już po zarejestrowaniu podmiotu.

Rejestracja spółki za granicą – dlaczego warto?

Rejestracja spółki za granicą otwiera drzwi do rynku z nowymi klientami i partnerami biznesowymi. Korzystny system podatkowy czy stabilność prawna oraz finansowa są powodami, dla których przedsiębiorcy decydują się na rejestrację spółki za granicą. Warto wspomnieć, że państwo środka to jeden z największych rynków na świecie i atrakcyjny cel dla wielu przedsiębiorców. Jednak rejestracja spółki w Chinach może być czasochłonna i wymagać skrupulatności oraz zrozumienia lokalnych przepisów.

Nasza kancelaria prawna Hanglung Law oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie – od przygotowania dokumentów, przez rejestrację w odpowiednich urzędach, po doradztwo w optymalizowaniu działalności pod kątem przepisów prawnych. Jesteśmy tu, aby wesprzeć klientów w pełnym procesie rejestracji spółki. Doradzamy w kwestiach prawnych i podatkowych związanych z prowadzeniem biznesu za granicą.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak do niego dołączyć, bez znajomości prawa chińskiego i profesjonalnego przygotowania.

Chińskie prawo jest rozległe i skomplikowane, przez co często zniechęca, spowalnia, a nawet hamuje rozwój dużych i małych firm na inne rynki. Z tego względu wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu – to jasno obrazuje, jak istotny jest etap prawnego przygotowania dobrego pomysłu biznesowego. Obsługa prawna w Chinach to specjalność naszej kancelarii. W Państwie Środka warto rozwijać swoją działalność nie tylko ze względu na produkty,...
Więcej
Zespół 恒隆人才