Rejestracja spółki w Chinach i w innych krajach Azji
Prawo w Azji

Własna spółka, Joint Venture czy może jedynie biuro przedstawicielskie?

Skontaktuj się

Wariantów „prowadzenia spółki” w Chinach jest wiele, a my pomożemy wybrać i powołać do życia taki, który będzie pasował najbardziej do potrzeb Twojej spółki. Poza Chinami kontynentalnymi warto rozważyć także Hong Kong, Tajwan albo Singapur, Koreę Południową czy Wietnam. Analizujemy potrzeby spółki i przygotowujemy dokument, opisujący w przystępny sposób, jak działa każdy z polecanych wariantów. Następnie wdrażamy go w życie. Przygotowujemy umowę spółki, przechodzimy z Tobą krok po kroku wszelkie formalności – także te, które należy podjąć już po zarejestrowaniu podmiotu.

Sprawdź również: podatki w chinach.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak dołączyć do tego rynku bez profesjonalnego przygotowania.

Wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu wyłącznie przez zignorowanie etapu przygotowania prawnego swojego dobrego pomysłu na biznes. W Chinach nie trzeba być wyłącznie po to, żeby sprzedawać tam swoje produkty. Również wytwarzając towary w Państwie Środka i eksportując je do Polski. Warto zadbać o dobrze zabezpieczoną pozycję na miejscu. W takim wypadku zawsze należy pomyśleć o zarejestrowaniu swojego znaku towarowego, patentu lub innej własności intelektualnej...
Więcej
Zespół 恒隆人才