Dobrze zweryfikowany kontrahent to pewność lepiej prowadzonego biznesu.

Sprawdzamy spółki chińskie, hongkońskie oraz z innych krajów Azji.

Skontaktuj się

Weryfikujemy ich nazwy, adresy, numery kont. Oceniamy ich działalność, wypłacalność i toczące się z ich udziałem sprawy sądowe. Analizujemy ślady, jakie zostawiają w Internecie – otrzymane kary, aktywność w Internecie. Oceniamy spółkę z perspektywy prawnika – niezależnie od tego czy współpraca ma się dopiero rozpocząć, czy trwa od 10 lat.

Dobrze zweryfikowany kontrahent to pewność lepiej prowadzonego biznesu. Przygotujemy również umowę z chińskim kontrahentem.

Prawo w Azji 亚洲事务

Rynek chiński to ponad 1,400,000,000 konsumentów, a europejskie towary często są tam uważane za prawdziwe rarytasy. Nie można jednak dołączyć do tego rynku bez profesjonalnego przygotowania.

Wiele przedsiębiorstw z Europy nie odniosło sukcesu wyłącznie przez zignorowanie etapu przygotowania prawnego swojego dobrego pomysłu na biznes. W Chinach nie trzeba być wyłącznie po to, żeby sprzedawać tam swoje produkty. Również wytwarzając towary w Państwie Środka i eksportując je do Polski. Warto zadbać o dobrze zabezpieczoną pozycję na miejscu. W takim wypadku zawsze należy pomyśleć o zarejestrowaniu swojego znaku towarowego, patentu lub innej własności intelektualnej...
Więcej
Zespół 恒隆人才