Venture Capital/Private Equity 风险投资/私募基金

Venture Capital

Świadczymy kompleksową obsługę prawną inwestorów w zakresie procesu inwestycyjnego na rynku niepublicznym.

Zabezpieczamy zarówno realizację inwestycji ze środków wyłącznie prywatnych, jak i tych, wykorzystujących kapitał publiczny (np. z NCBiR czy PFR).

Złóż zamówienie

Wspieramy i współpracujemy z inwestorami polskimi, jak i zagranicznymi, a także pomagamy w wejściu na rynek Europy środkowo-wschodniej (CEE) i znalezieniu tutaj odpowiedniej spółki do inwestycji kapitału.

Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym etapie procesu inwestycyjnego, możesz liczyć na pomoc naszej kancelarii prawnej.  Od stworzenia modelu i struktury inwestycji poprzez przygotowanie wymaganej dokumentacji prawnej, aż po zabezpieczenie wyjścia inwestora z inwestycji. Cechuje nas pragmatyzm – bezpieczeństwo, interes i biznesowy cel Klienta są zawsze naszym nadrzędnym priorytetem. Realizujemy skomplikowane procesy inwestycyjne, w tym z udziałem kapitału zagranicznego.

Usługi

Znajdź spółkę do inwestycji

 

Współpracujemy ze start-up’ami zainteresowanymi znalezieniem inwestora w ramach inwestycji VC/PE. Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem spółki do inwestycji –  skontaktuj się z nami

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.