W ramach procesu inwestycyjnego świadczymy całościową i wszechstronną obsługę prawną – na każdym etapie inwestycji.

Skontaktuj się

Początkowo pomagamy w wyborze właściwej struktury i modelu planowanej inwestycji. Następnie badamy spółkę będącą przedmiotem inwestycji (legal due diligence), przygotowujemy (a także weryfikujemy i negocjujemy) dokumentację transakcyjne (m.in. umowa inwestycyjna, term sheet, dokumenty korporacyjne, zabezpieczenia i pożyczki). Zapewniamy także wsparcie post-transakcyjne oraz zabezpieczamy i egzekwujemy proces wyjścia z inwestycji.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Venture Capital/Private Equity 风险投资/私募基金

Świadczymy kompleksową obsługę prawną inwestorów w zakresie procesu inwestycyjnego na rynku niepublicznym.

Zabezpieczamy zarówno realizację inwestycji ze środków wyłącznie prywatnych, jak i tych, wykorzystujących kapitał publiczny (np. z NCBiR czy PFR).

Wspieramy i współpracujemy z inwestorami polskimi, jak i zagranicznymi, a także pomagamy w wejściu na rynek Europy środkowo-wschodniej (CEE) i znalezieniu tutaj odpowiedniej spółki do inwestycji kapitału. Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym etapie procesu inwestycyjnego, możesz liczyć na pomoc naszej kancelarii prawnej.  Od stworzenia modelu i struktury inwestycji poprzez przygotowanie wymaganej dokumentacji prawnej, aż po zabezpieczenie wyjścia inwestora z inwestycji. Cechuje nas pragmatyzm – bezpieczeństwo, interes...
Więcej
Zespół 恒隆人才