Pomagamy inwestorom znaleźć właściwy i najbardziej satysfakcjonujący model inwestycji – dopasowany do celów i możliwości każdego przedsięwzięcia.

Skontaktuj się

Sprawdzamy i wskazujemy ryzyka związane z daną inwestycją, bądź funkcjonowaniem podmiotu. Każda inwestycja to dla nas odrębne wyzwanie, traktowane indywidualnie, a następnie oceniane pod kątem interesu klienta i jego ryzyka transakcyjnego. Doradzamy, uwzględniając aspekty podatkowe i rachunkowe związane z egzekucją każdej z transakcji. Realizujemy skomplikowane i transgraniczne procesy inwestycyjne, z uwzględnieniem kapitału zagranicznego.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Venture Capital/Private Equity 风险投资/私募基金

Jako kancelaria prawna w Warszawie zajmujemy się obsługą prawną inwestorów z zakresu procesów inwestycyjnych na rynku niepublicznym. Działamy w obszarze venture capital (kapitału wysokiego ryzyka) oraz private equity. Zabezpieczamy zarówno realizację inwestycji ze środków wyłącznie prywatnych, jak i tych, wykorzystujących kapitał publiczny (np. z NCBiR czy PFR).

Wspieramy i współpracujemy z inwestorami polskimi, jak i zagranicznymi. Pomagamy nie tylko w obsłudze prawnej funduszy venture capital i private equity, ale i wspieramy klientów podczas wchodzenia na rynek Europy środkowo-wschodniej (CEE) i znalezieniu tutaj odpowiedniej spółki do inwestycji. Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od stworzenia modelu i struktury inwestycji poprzez przygotowanie wymaganej dokumentacji prawnej, aż po zabezpieczenie wyjścia inwestora z inwestycji....
Więcej
Zespół 恒隆人才