Świadczymy codzienną obsługę prawną inwestorów, pomagając w odpowiednim rozpoczęciu lub kontynuowaniu prowadzenia działalności inwestycyjnej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Skontaktuj się

Pomagamy w tworzeniu odpowiedniego podmiotu (np. funduszu ASI), a następnie uzyskaniu niezbędnych zezwoleń do prowadzenia działalności inwestycyjnej, w tym wypełnieniu obowiązków rejestrowych i notyfikacyjnych. Zajmujemy się także badaniem zgodności działalności danego podmiotu z obowiązkami regulacyjnym, a także świadczeniem wewnętrznej, bieżącej obsługi korporacyjnej.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Venture Capital/Private Equity 风险投资/私募基金

Jako kancelaria prawna w Warszawie zajmujemy się obsługą prawną inwestorów z zakresu procesów inwestycyjnych na rynku niepublicznym. Działamy w obszarze venture capital (kapitału wysokiego ryzyka) oraz private equity. Zabezpieczamy zarówno realizację inwestycji ze środków wyłącznie prywatnych, jak i tych, wykorzystujących kapitał publiczny (np. z NCBiR czy PFR).

Wspieramy i współpracujemy z inwestorami polskimi, jak i zagranicznymi. Pomagamy nie tylko w obsłudze prawnej funduszy venture capital i private equity, ale i wspieramy klientów podczas wchodzenia na rynek Europy środkowo-wschodniej (CEE) i znalezieniu tutaj odpowiedniej spółki do inwestycji. Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od stworzenia modelu i struktury inwestycji poprzez przygotowanie wymaganej dokumentacji prawnej, aż po zabezpieczenie wyjścia inwestora z inwestycji....
Więcej
Zespół 恒隆人才