Badamy sytuację prawną spółek, na rzecz których ma nastąpić inwestycja – zarówno polskich jak i zagranicznych (np. chińskich czy dalekowschodnich).

Skontaktuj się

Każde badanie kończy się kompleksowym raportem przedstawionym przez Kancelarię. W ramach analizy sprawdzamy m.in. legalność działania danego podmiotu (posiadanie odpowiednich zezwoleń czy zrealizowanie podstawowych obowiązków rejestrowych), jego strukturę właścicielską, sytuację finansową, a także sposób prowadzenia działalności (posiadanie wymaganych zgód korporacyjnych czy zabezpieczenie praw własności intelektualnej).

Celem badania jest poznanie pełnej sytuacji prawnej i faktycznej przedsiębiorstwa – tak by inwestor miał pełną wiedzę o podmiocie, w który zamierza zainwestować.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Venture Capital/Private Equity 风险投资/私募基金

Jako kancelaria prawna w Warszawie zajmujemy się obsługą prawną inwestorów z zakresu procesów inwestycyjnych na rynku niepublicznym. Działamy w obszarze venture capital (kapitału wysokiego ryzyka) oraz private equity. Zabezpieczamy zarówno realizację inwestycji ze środków wyłącznie prywatnych, jak i tych, wykorzystujących kapitał publiczny (np. z NCBiR czy PFR).

Wspieramy i współpracujemy z inwestorami polskimi, jak i zagranicznymi. Pomagamy nie tylko w obsłudze prawnej funduszy venture capital i private equity, ale i wspieramy klientów podczas wchodzenia na rynek Europy środkowo-wschodniej (CEE) i znalezieniu tutaj odpowiedniej spółki do inwestycji. Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od stworzenia modelu i struktury inwestycji poprzez przygotowanie wymaganej dokumentacji prawnej, aż po zabezpieczenie wyjścia inwestora z inwestycji....
Więcej
Zespół 恒隆人才