Obsługa Prawna Startupów

Wsparcie prawne dla startupów oraz szeroko rozumiana obsługa biznesu to nasza pasja, główna specjalizacja i codzienność. Jesteśmy zaufanym partnerem w każdej powierzonej nam sprawie.

Złóż zamówienie

Twoje bezpieczeństwo oraz interesy zawsze będą dla nas nadrzędnymi wartościami. Obsługa prawna startupów oraz bieżąca obsługa prawna biznesu (a w tym spraw transgranicznych oraz skomplikowanych na wielu płaszczyznach), to nasza specjalność. Pomagamy budować biznes w sposób wspierający jego rozwój oraz uzyskanie finansowania.

Zapewniamy globalną skalę, w tym uzyskanie finansowania działalności. Zajmujący się Twoją sprawą prawnik startupów pomoże Ci rozpocząć przygodę biznesową, wesprze w jej kształtowaniu, a także ukierunkowaniu, w zależności od skali działalności.

Usługi

Pomagamy w każdym problemie prawnym lub biznesowym, w tym niestandardowym. Jesteśmy Twoim partnerem w każdym realizowanym projekcie.

Poznaj wszystkie specjalizacje

Klienci, obsługiwani przez naszego prawnika od startupów, mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej. Współtworzący naszą kancelarię zespół prawników opanował wiele specjalizacji, dzięki którym zawsze sprawnie i profesjonalnie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, małe firmy, jak i duże korporacje z zagranicznymi filiami. Zapewniamy dyskrecję, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zajmujemy się w szczególności klasyczną pomocą prawną. Rozumiemy, że aspekty prawne mają być instrumentem, wspierającym osiąganie celów biznesowych, a nie przeszkodą ku temu. Nasze porady prawne są dostosowane do specyfiki branży IT i e-commerce. Zobacz, jak możemy Ci pomóc na stronie Prawo IT i E-commerce.

Kancelaria prawna Warszawa – sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu, a następnie wypracuj z nami satysfakcjonujące efekty. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawimy zakres naszych działań.

Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.