Rozpoczęcie działalności gospodarczej to moment, w którym warto zastanowić się nad celami przedsięwzięcia i odpowiednią jego strukturą.

Skontaktuj się
  • Pomagamy w wyborze właściwych rozwiązań prawnych na start biznesu – dostosowanych do planowanego przedmiotu i działalności, a także oczekiwanych relacji wspólników (tworzymy umowy spółki, founders agreement czy umowy o wspólnej inwestycji joint venture).
  • Rejestrujemy spółki, a także pomagamy we wszelkich obowiązkach zgłoszeniowych i rejestrowych związanych z rozpoczęciem działalności – KRS, Urząd Skarbowy czy CRBR.
  • Przygotowujemy także spółki do przyszłej kapitalizacji i wejścia inwestora. Zapewniamy bezpieczny i zgodny z prawem start biznesu.
Start-up 初创企业

Wsparcie prawne dla startupów oraz szeroko rozumiana obsługa biznesu to nasza pasja, główna specjalizacja i codzienność. Jesteśmy zaufanym partnerem w każdej powierzonej nam sprawie.

Twoje bezpieczeństwo oraz interesy zawsze będą dla nas nadrzędnymi wartościami. Obsługa prawna startupów oraz bieżąca obsługa prawna biznesu (a w tym spraw transgranicznych oraz skomplikowanych na wielu płaszczyznach), to nasza specjalność. Pomagamy budować biznes w sposób wspierający jego rozwój oraz uzyskanie finansowania. Zapewniamy globalną skalę, w tym uzyskanie finansowania działalności. Zajmujący się Twoją sprawą prawnik startupów pomoże Ci rozpocząć przygodę biznesową, wesprze w jej kształtowaniu, a...
Więcej