Pomagamy spółkom w uzyskaniu finansowania, a także w odpowiednim ułożeniu relacji z inwestorami, w szczególności w ramach inwestycji niepublicznych VC/PE – opiniujemy umowy inwestycyjne, a także wspieramy w negocjacjach z inwestorem.

Skontaktuj się

Do tego sporządzamy niezbędną dokumentację wewnętrzną po stronie spółki – zarówno inwestycyjną, jak i post-transakcyjną. Dbamy o zabezpieczenie interesu spółki oraz samych founderów w ramach przewidywanej kapitałowej inwestycji zewnętrznej. Przeprowadzamy audyty spółek przed wejściem inwestora.

Pomagamy także w znalezieniu inwestora. Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi funduszami inwestycyjnymi. Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem inwestora –  skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Start-up 初创企业

Wsparcie prawne dla startupów oraz szeroko rozumiana obsługa biznesu to nasza pasja, główna specjalizacja i codzienność. Jesteśmy zaufanym partnerem w każdej powierzonej nam sprawie.

Twoje bezpieczeństwo oraz interesy zawsze będą dla nas nadrzędnymi wartościami. Obsługa prawna startupów oraz bieżąca obsługa prawna biznesu (a w tym spraw transgranicznych oraz skomplikowanych na wielu płaszczyznach), to nasza specjalność. Pomagamy budować biznes w sposób wspierający jego rozwój oraz uzyskanie finansowania. Zapewniamy globalną skalę, w tym uzyskanie finansowania działalności. Zajmujący się Twoją sprawą prawnik startupów pomoże Ci rozpocząć przygodę biznesową, wesprze w jej kształtowaniu, a...
Więcej