Automotive

Jako kancelaria Hanglung Law doradzamy wiodącym spółkom z branży automotive w pełnym zakresie transakcji technologicznych i korporacyjnych, sporów sądowych i spraw regulacyjnych.

Złóż zamówienie

W miarę jak przemysł motoryzacyjny ewoluuje wraz z wprowadzaniem przełomowych innowacji, od akumulatorów nowej generacji do zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i zautomatyzowanych pojazdów, pomagamy firmom rozwijać i nabywać nowe technologie, rozszerzać działalność na nowe rynki, udoskonalać globalne łańcuchy dostaw i wykorzystywać pojawiające się trendy.

Usługi

Nasz zespół reprezentuje głównych producentów motoryzacyjnych, dostawców części i dystrybutorów, a także firmy działające w obszarze badań i rozwoju nowych, czystszych i bardziej wydajnych technologii.

Grupa reprezentuje również inwestorów i instytucje finansowe, które napędzają innowacje w branży.

Współpracujemy z najlepszymi menedżerami z branży motoryzacyjnej z doświadczeniem w Azji, Polsce i Włoszech zdobytym w spółkach z grupy FIAT, IVECO, CASE, New Holland, Maserati czy UFI Filters (https://www.ufifiltersgroup.cn/en/). Mamy zatem dostęp do osób, które z chęcią wspomogą rozwijać Twój biznes na trudnych i wymagających rynkach, gdzie bardzo trudno o pozyskanie doświadczonego menadżera.

Zespół 恒隆人才
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.