Wiele przedsiębiorców otwierających działalność na terenie Unii Europejskiej jest zaskoczonych złożonością prawa unijnego, które dodatkowo w każdym kraju członkowskim jest uzupełniane o prawo krajowe.

Skontaktuj się

Prawo Unii Europejskiej potrafi być niezwykle skomplikowane. Wiele przedsiębiorców otwierających działalność na terenie Unii Europejskiej jest zaskoczonych złożonością prawa unijnego, które dodatkowo w każdym kraju członkowskim jest uzupełniane o prawo krajowe.

Łatwo w takiej sytuacji o przeoczenie, a niestosowanie unijnych norm często może skutkować wysokimi karami. Praktycznie niezbędne w takiej sytuacji jest dokonanie weryfikacji zgodności swoich towarów i usług.

Hanglung Law obsługuje największe europejskie podmioty w zakresie zgodności produktowej. Przygotujemy opinię w zakresie zgodności Twoich produktów i usług, odpowiemy na niestandardowe pytania i wskażemy, jak dostosować się do lokalnych standardów.

Prawo Polskie dla Chińczyków i Azjatów 为华人和亚洲人提供的波兰法律服务

Korzyści jest wiele m.in. wysoko wykwalifikowani specjaliści, dostępni w przystępnych cenach, umożliwiają szybkie dostosowanie się do realiów nowego rynku.

Polska, podobnie jak Chiny i Azjatyckie Tygrysy zalicza się do najszybciej rozwijających się gospodarek świata, której wzrost pomoże Twojemu biznesowi. Otwartość na kapitał zagraniczny potwierdzają setki Azjatyckich spółek, które wybierają właśnie Polskę na pierwsze miejsce rejestracji w Unii Europejskiej.
Więcej
Zespół 恒隆人才