Świadczymy pomoc prawną obejmującą zmiany kapitałowe i strukturalne w ramach działalności biznesowej.

Skontaktuj się

Wspieramy w optymalizacji sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. Pomagamy w planowaniu i dobraniu odpowiedniej struktury i czasu przeprowadzenia zmian, a nasze doradztwo obejmuje aspekty podatkowe i rachunkowe. Następnie sporządzamy całą niezbędną dokumentację i bezpiecznie przeprowadzamy Klienta przez proces reorganizacyjny.

Wspieramy w szczególności w:

  • procesach przekształcenia, połączenia i podziału spółek,
  • w ramach finansowania i kapitalizacji – np. zwiększenie kapitału zakładowego, wniesienia aportów czy wejściu inwestora zewnętrznego,
  • w ramach zmian osobowych i ich rejestracji,
  • w likwidacji przedsiębiorstw i zakończeniu prowadzenia działalności gospodarczej,
  • procesach dotyczących przeniesienia zorganizowanych części przedsiębiorstw lub ich sprzedaży.
Prawo korporacyjne i M&A 公司法和并购法

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych dotyczących prawa korporacyjnego oraz transakcji M&A, ze szczególnym uwzględnieniem spraw skomplikowanych, w tym transgranicznych i dotyczących kapitału zagranicznego. 

Wspieramy biznes naszych Klientów na każdym etapie jego działalności. Doradzamy w ramach codziennych wyzwań i bieżącej obsługi prawnej biznesu, a także przy jego rozwoju, zmianach lub reorganizacji (np. kapitalizacja, zmiany osobowe czy procesji fuzji lub przejęć). Pomagamy osiągać zamierzone cele zgodnie z literą prawa, wierząc ze prawo winno wspierać, a nie blokować przedsięwzięcia naszych klientów.
Więcej
Zespół 恒隆人才