Anna Kolloch-Skoczek

Adwokat

Adwokat Anna Kolloch-Skoczek współpracująca z Hanglung Law, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych rodzimych kancelarii prawnych, a także jako prawnik wewnętrzny (in-house) w ramach trójmiejskiej grupy spółek z wielu branż.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego z różnych branż (w tym nieruchomościowej, budowlanej, księgowej), w szczególności w zakresie tworzenia, bieżącej obsługi korporacyjnej, sprawozdawczości, reorganizacji, fuzji i przejęć (M&A) oraz likwidacji podmiotów.

Do powierzonych zadań podchodzi z pełnym zaangażowaniem, a każdego klienta traktuje indywidualnie i z uwzględnieniem jego oczekiwań, mając zawsze na względzie najlepiej rozumiany interes klienta.

Doświadczenie 专业研究

“Do powierzonych zadań podchodzi z pełnym zaangażowaniem, a każdego klienta traktuje indywidualnie.”

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2011 obroniła pracę magisterską z zakresu międzynarodowego arbitrażu handlowego.
Jeden semestr studiów odbyła na Uniwersytecie w Zurychu, w Szwajcarii.
Ponadto w toku studiów uczestniczyła w szeregu projektów o zasięgu międzynarodowy, w tym m.in. w Letniej Szkole Prawa na temat arbitrażu międzynarodowego w Ankarze, Turcja, organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa (ELSA).

Aplikację adwokacką odbywała przy Izbie Adwokackiej w Warszawie oraz w Gdańsku, gdzie w 2016 r. zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów.

Czas wolny od pracy spędza najchętniej wraz z rodziną i blisko natury, podróżując po kraju.

Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim.

Budynek w Chinach
Moje specjalizacje 专长

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.