Patrycja Karczewska

Office Manager

Dzięki niej sprawy klientów i projekty toczą się we właściwym tempie, korespondencja trafia bezpiecznie do adresatów, a spotkania i wydarzenia dochodzą do skutku w najlepszym możliwym momencie.

Koordynuje pracę wszystkich działów, w tym IT, marketing i księgowość. Koordynuje współpracę z usługodawcami. Dodatkowo wspiera pracę prawników.

Doświadczenie 专业研究

„Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko trudne do wykonania”. W tym duchu dba o płynność działania kancelarii.

 

Odnajduje się w tym i robi to co lubi – uważa, że to najważniejsze, a przy tym trudne w dzisiejszych czasach. Jej praca jest różnorodna i wszechstronna, codziennie musi mierzyć się z różnymi zadaniami, a każde z nich jest inne i wymaga nieco innych kompetencji. Nie znosi rutyny, a dzięki dynamicznej pracy w Kancelarii, nie grozi jej nuda oraz brak rozwoju.

Jest magistrem inżynierem Żywienia Człowieka oraz Oceny Żywności, a także Instruktorem fitness. Studia oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe nauczyło jej podzielności uwagi, umiejętności rozwiązywania wielu problemów jednocześnie, pracy zespołowej oraz umiejętności miękkich.

Jej pasją jest sport. W czasie wolnym spędza czas na siłowni, chodzi na długie spacery z psem, spotyka się z przyjaciółmi i chodzi na koncerty. Każdy dłuższy weekend oraz urlop spędza w podróży.

Posługuje się językiem angielskim. Uczy się języka hiszpańskiego.