Nie przegap! Warsztaty „Sekrety biznesu: Praktyczne podpowiedzi z Chin dla polskich przedsiębiorców”

Już 22 maja 2024 o 9.00 międzynarodowi specjaliści prawa chińskiego z kancelarii Hanglung Law Biernat & Kossacki Spółka Partnerska Radcy Prawnego i Adwokata przeprowadzą praktyczne warsztaty dotyczące prowadzenia spółek w Chinach. Wydarzenie jest skierowane zarówno do podmiotów mających już styczność z Chinami, jak i tych, które dopiero rozważają ekspansję na nowy rynek.

Warsztaty będą całkowicie bezpłatne i poprowadzone w j. polskim i angielskim. Gościem specjalnym wydarzenia będzie chińska mecenas Luan Jingxian, specjalistka w dziedzinie M&A, która w otoczeniu polskich prawników przybliży realia prowadzenia biznesu w Chinach.

Wydarzenie obędzie się przy ul. Kowieńskiej 22/51 w Warszawie i będzie jednym z dwóch warsztatów kierowanych w stronę przedsiębiorców zainteresowanych współpracą polsko-chińską. Z kolei 23 maja 2024 odbędzie się siostrzane wydarzenie prowadzone w j. chińskim i kierowane w stronę chińskich przedsiębiorców zainteresowanych bliższą współpracą z polskimi podmiotami.

Całość potrwa trzy godziny, podczas których nasi specjaliści poruszą zagadnienia takie jak:

  • Nie daj się oszustom! Działaj bezpiecznie, skutecznie i legalnie.
    Poznaj najważniejsze zasady bezpiecznego i legalnego prowadzenia działalności biznesowej w Chinach. Dowiedz się, jakie są najczęstsze pułapki i jak unikać oszustw. Zapewnij sobie stabilność i skuteczność w biznesie na chińskim rynku.
  • Kiedy rejestrować podmiot? Wszystko o RO, WFOE i JV
    Czy powinienem mieć już spółkę w Chinach? To pytanie, które często trafia do nas w różnych formach. Rejestracja podmiotu w Chinach może być konfundująca, ale my potrafimy wyjaśnić to w prosty sposób! Na panelu dowiesz się, kiedy i jak zarejestrować swój podmiot, aby prowadzić działalność zgodnie z chińskim prawem.
  • Podatki, pracownicy i transfer danych: Jak utrzymać firmę w Chinach?
    Opanuj kluczowe kwestie związane z prowadzeniem działalności w Chinach. Poznaj zasady podatkowe, prawne aspekty zatrudniania pracowników oraz przepisy dotyczące transferu danych. Dzięki naszym warsztatom dowiesz się, jak utrzymać swoją firmę w Chinach w sposób skuteczny i zgodny z prawem.

UWAGA! Ilość miejsc jest limitowana! Na warsztaty obowiązują zapisy dostępne pod poniższym linkiem:

https://forms.office.com/e/dsgZYkMsUt

Rejestracja będzie otwarta do 16 maja.