Kancelaria Hanglung Law Biernat & Kossacki ma zaszczyt współtworzyć i objąć patronatem merytorycznym nowy, prestiżowy program pt. “Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej” utworzony przez Wyższą Szkołę Biznesu przy współpracy z partnerami.

Program szkoły koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin. Dzięki temu programowi uczestnicy zdobywają wiedzę na temat chińskiego systemu prawnego, sposobów prowadzenia biznesu w Chinach oraz kultury i historii tego kraju. Program składa się z dwóch modułów, z których pierwszy to seria otwartych seminariów prowadzonych przez praktyków prawa, którzy pracowali przy obsłudze prawnej biznesu chińskiego, a zarazem posiadają także odpowiednią wiedzę z zakresu kultury i historii Chin.

Podstawowym celem programu jest zapoznanie słuchaczy z poszerzonymi podstawami prawa, historii i kultury Chin, co ma prowadzić do zwiększenia konkurencyjności absolwentów Szkoły na rynku pracy. Projekt ma na celu również budowę sieci powiązań pomiędzy wykładowcami Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University a a naukowcami z Chin, w celu przedstawienia polskiej nauki jako efektywnej, nowoczesnej i otwartej na świat.

Wykłady i zajęcia projektowe prowadzone będą w nowoczesnej formie poprzez platformę streamingową RealTime Online w czasie rzeczywistym, zarówno przez wykładowców z Polski, jak i z Chin.

Niezmiernie się cieszymy, gdyż program szkoły jest odpowiedzią na najczęstsze problemy przedsiębiorców współpracujących z chińskimi podmiotami. Program szkoły koncentruje się na połączeniu wiedzy z dziedziny prawa, biznesu i kultury Chin, dzięki czemu kompleksowo przygotowuje do prowadzenia biznesu w Chinach.

Bardzo dziękujemy Wyższej Szkole Biznesu za wspólną możliwość promocji współpracy polsko-chińskiej. Mamy nadzieję, że dzięki temu programowi Chiny staną się bliższe polskim przedsiębiorcom.

Więcej informacji znajdziecie na https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/szkola-prawa-biznesu-i-kultury-chinskiej