Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że już od października 2023 na Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie rusza zupełnie nowy kierunek studiów podyplomowych – Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich!

Nasza kancelaria obejmie swoim patronatem blok tematyczny – Chiny! 📚🌏

W ramach współpracy będziemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami ze studentami, którzy chcą zdobyć niezbędne kompetencje w obszarze inwestycji i handlu na rynkach azjatyckich, w szczególności w Chinach. Jesteśmy dumni, że jako mecenasi będziemy wspólnie budować przestrzeń edukacyjną dla przyszłych pokoleń.

Bądźcie z nami na bieżąco – regularnie będziemy informować o najważniejszych kwestiach. Zapisy już ruszyły, dlatego jeśli chcesz pogłębić wiedzę z tego zakresu, nie zwlekaj. Zapisz się i skorzystaj ze wsparcia doświadczonych praktyków. Program i niezbędne informacje znajdziesz na stronie → https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyplomowe/inwestycje-i-handel-na-rynkach-azjatyckich

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić tą wspaniałą wiadomością. To dla nas kolejny krok w misji wspierania edukacji i rozwoju przyszłych liderów biznesu.