Kancelaria Hanglung Law Biernat & Kossacki ma zaszczyt przedstawić laureatów konkursu organizowanego przez Shanghai Hanglung Consulting Poland dla studentów III – V roku stacjonarnego i niestacjonarnego prawa, zainteresowanych problematyką prawa Chin, w którym są do wygrania płatne praktyki w naszej kancelarii!

Miejsce 3. zajmuje Pani Katarzyna Latek, autorka artykuły pt. “Charakterystyka Chińskiego Międzynarodowego Sądu Handlowego (ICC) w rozstrzyganiu sporów związanych z Inicjatywą Pasa i Szlaku”.

Miejsce 2. zajmuje Pan Seweryn Górecki z pracą pt. “Wybrane reformy prawne w Chińskiej Republice Ludowej pod rządami administracji prezydenta Xi Jinpinga w latach 2020-2021, ich kontekst ideologiczny i ich wpływ na różne sektory biznesu”.

Miejsce 1. zdobywa Pani Natalia Wilczyńska, autorka artykułu pt. “Przewodni system spraw – prawo zwyczajowe z chińskimi cechami?”. Tym samym Pani Natalia zdobyła nagrodę główną w konkursie w postaci propozycji podjęcia praktyk wakacyjnych w dziale chińskim Kancelarii Hanglung Law w Warszawie, publikacji artykułu na blogu internetowym prawochinskie.com.pl wraz z imiennym podpisem autora oraz egzemplarz książki „Biznes po chińsku”

Za zajęcie 2. i 3. miejsca przyznano nagrodę w postaci publikacji artykułu na blogu internetowym prawochinskie.com.pl wraz z imiennym podpisem autora oraz egzemplarz książki „Biznes po chińsku” o wartości 50 zł. Gratulujemy Zwycięzcom!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w naszym konkursie! Doceniamy Wasze zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację konkursowego zadnia. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie prace były na wysokim poziomie. Życzymy  dalszych sukcesów! Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, a także do obserwowania bloga prawochinskie.com.pl, na którym już wkrótce ukażą się zwycięskie artykuły!