Obrót produktami medycznymi i lekami 医疗产品和药品贸易

Prawo Medyczne

Doradzamy polskim i zagranicznym podmiotom działającym na rynku produktów medycznych, wyrobów medycznych oraz leków. Posiadamy doświadczenie w kompleksowej opiece prawnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w przejściu całego procesu od pomysłu biznesowego do wdrożenia sprzedaży na rynku.

Nasza kancelaria prawna Warszawa zatrudnia specjalistów z zakresu prawa medycznego. Każdy reprezentujący nas prawnik, zajmujący się prawem medycznym, doskonale odnajduje się w tym zakresie, dzięki czemu jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Złóż zamówienie

Jak prawnik medyczny może Ci pomóc?

Prawo lekarskie jest skomplikowane i wymaga doświadczenia oraz wiedzy specjalistycznej. Zapewniamy, że pracujący w naszej kancelarii w Warszawie prawnik od spraw medycznych ma doświadczenie, które pomaga mu osiągnąć zamierzone efekty.

W ramach praktyki modelowaliśmy pod względem prawnym proces sprzedaży leków OTC dla podmiotów o charakterze korporacyjnym, w tym przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym z blisko stuletnią historią. Doradzaliśmy także w sprawie wprowadzania na rynek europejski produktów i wyrobów medycznych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, czy handlu tego typu produktami za pomocą e-platform sprzedażowych. Reprezentowaliśmy liczne podmioty w sporach dotyczących norm jakościowych produktów i wyrobów medycznych sprowadzanych z obszaru Chińskie Republiki Ludowej (w tym w czasie pandemii COVID-19).

Usługi

Prawo medyczne Warszawa to nasza specjalność. Mamy w tym obszarze duże doświadczenie co sprawia, że już na początku współpracy potrafimy wskazać potencjalne zagrożenia prawne czy problemy techniczne związane z projektowanym modelem biznesowym. Doskonale wiemy, że sprawy związane z wyrobami medycznymi i lekami są wymagające, stąd stawiamy sobie za cel taką relację z klientami, aby każdy etap współpracy był w pełni zrozumiały i przewidywalny.

Naszym nadrzędnym celem jest możliwie wszechstronne zabezpieczenie interesów Klienta, tak aby uniknąć nieświadomego narażania na potencjalne, wysokie kary nakładane np. przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Zależy nam także na tym, aby każdy obsługiwany przez nas Klient potrafił w sposób kompletny identyfikować swoje obowiązki.

Dlaczego warto wybrać usługę prawo medyczne?

Dla naszej kancelarii prawo medyczne Warszawa nie ma tajemnic. Dysponujemy szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży medycznej. Nasz zespół stale monitoruje najnowsze zmiany w prawie medycznym, aby zapewnić Ci najbardziej aktualne i efektywne rozwiązania. Twój sukces jest naszym sukcesem.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.