Obrót produktami medycznymi i lekami 医疗产品和药品贸易

Prawo Medyczne

Doradzamy polskim i zagranicznym podmiotom działającym na rynku produktów medycznych, wyrobów medycznych oraz leków.

Posiadamy doświadczenie w kompleksowej opiece prawnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w przejściu całego procesu od pomysłu biznesowego do wdrożenia sprzedaży na rynku.

Złóż zamówienie

W ramach praktyki modelowaliśmy pod względem prawnym proces sprzedaży leków OTC dla podmiotów o charakterze korporacyjnym, w tym przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym z blisko stuletnią historią.

Doradzaliśmy także w sprawie wprowadzania na rynek europejski  produktów i wyrobów medycznych ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, czy handlu tego typu produktami za pomocą e-platform sprzedażowych. Reprezentowaliśmy liczne podmioty w sporach dotyczących norm jakościowych produktów i wyrobów medycznych sprowadzanych z obszaru Chińskie Republiki Ludowej (w tym w czasie pandemii COVID-19).

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy już na początku współpracy wskazać potencjale zagrożenia prawne czy problemy techniczne związane z projektowanym modelem biznesowym.

Usługi

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy już na początku współpracy wskazać potencjalne zagrożenia prawne czy problemy techniczne związane z projektowanym modelem biznesowym.

Zdajemy sobie sprawę, że problematyka produktów medycznych, wyrobów medycznych i leków jest niezwykle skomplikowana, stąd stawiamy sobie za cel taką współpracę z klientami, aby każdy etap prawnej obudowy ich często niezwykle innowacyjnego pomysłu biznesowego był w pełni zrozumiały i przewidywalny.

Naszym nadrzędnym celem jest zaś możliwie wszechstronne zabezpieczenie interesu klienta, tak aby nie narażał się nawet nieświadomie na potencjalne, wysokie kary nakładane np. przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego czy potrafił w sposób kompletny identyfikować swoje obowiązki.

Doświadczenie 专业研究
Case studies Wszystkie case studies
Budynek w ChinachBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w ChinachDrogi z lotu ptakaBudynek w Chinach
Poznaj wszystkie specjalizacje

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie we wszystkich etapach rozpoczynania i prowadzenia działalności międzynarodowej.